pátek 22. května 2020

Trápí Vás nějaký problém? Mám pro Vás řešení

Trápí Vás nějaká otázka při výrobě vlastní kosmetiky, kterou prostě nechcete řešit přede všemi? Dokážete ocenit opravdu osobní přístup? Nemáte čas na čtení spousty návodů a knih a potřebujete něco rychle vyřešit? Chcete vytvořit produkt opravdu na míru a nejste si zcela jistí s formulací a dávkováním surovin? Začínáte s výrobou vlastní kosmetiky a tápete v tom?
Mám pro Vás  řešení,  osobní online poradenství. Zajímá Vás, jak to celé funguje? Tak čtěte dále...


Jak to funguje

Pokud jste alespoň jednou odpověděli ano na  jednu z výše uvedených otázek, pak je pro Vás nejlepším řešením využít mé osobní poradenství

Výrobě vlastní kosmetiky se věnuji více jak 10 let, napsala jsem 2 knihy a sdílela jsem více jak 500 receptů na různé kosmetické produkty. Zkušeností mám tedy na rozdávání.Z vlastní zkušenosti vím, že není nic lepšího, než problém vyřešit s někým, kdo má zkušenosti. Ano, určitě byste řešení našli, ale je otázka, kolik času nad tím strávíte a jak si vlastní čas ceníte. Osobně vím, že čas je to jediné, čím se nevyplatí plýtvat.  Navíc se opravu dokáži vcítit do kůže každého začátečníka. Sama jsem jím kdysi byla  a co bych já dala za to, kdybych se mohla na někoho obrátit, s kým probrat určitý problém.

Osobním poradenstvím vyřešíte spousty záludností a otázek najednou, věnuji se totiž jen a jen Vám v předem domluveném čase.

Je jen na Vás, jaký balíček si vyberete. Čím více hodin, tím je to pro Vás levnější. Asi Vás napadne, co byste řešili 5 hodin? Není to ale o jejich využití v kuse. Nyní řešíte tohle a za  týden potřebujete vyřešit něco jiného a za další zase něco.  Hodiny si tak vlastně předplatíte a využijete je postupně, podle potřeby. Navíc můžete nakoupit v eshopu www.kosmetickesuroviny.cz se slevou, protože ke zvýhodněním balíčkům obdržíte slevový kupon.

Poté, co si vyberete balíček, mě kontaktujte prostřednictvím mailu sucha.m@post.cz, nebo mi napište na messenger. Napište, s čím potřebujete poradit, abych byla "v obraze" -  témat může být neuvěřitelně mnoho a některá vyžadují i přípravu z mé strany.  Přidejte kontaktní údaje, protože Vám vystavím samozřejmě fakturu, a  zvolte si způsob zaplacení - bankovním převodem nebo skrze platební bránu.  V obou případech Vám pošlu podklady k platbě, u platební brány obdržíte mailem bezpečný proklik na bránu ThePay, skrze kterou můžete platit i na eshopu. 

Po zaplacení balíčku Vám pošlu mailem slevový kupon do eshopu (u zvýhodněných). Následně Vám zavolám a domluvíme si čas konzultace. Ta může proběhnout buď přes Skype, nebo po telefonu. Dopředu upozorňuji, že se platí započaté hodiny (nebojte se ale, že Vám rozhovor utnu uprostřed věty :)). Pokud balíček nevyčerpáte do  6 měsíců od zaplacení, nevyužité hodiny propadají.

Nevěnuji se tématu opalovací prostředky a je třeba brát na vědomí, že pokožka každého člověka je opravdu unikátní. Každý může mít negativní reakci na jakýkoliv produkt. Na zakoupený i doma vyrobený. Proto nemohu nést odpovědnost za případnou negativní kožní reakci Vámi vyrobených produktů. Komerční produkty podléhají dermatologickým testům. U doma vyrobeného produktu jste testerem sami osobně. Sama jsem se na sobě setkala s negativní reakcí jen u produktů s propolisem, prostě mi nevyhovuje, byť je to přírodní surovina...

Žádné komentáře:

Okomentovat